Loading...

PIGTAIL SM 9/125, SC/UPC SM G657A 1,5M

9,89 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 9,89 

Brak w magazynie

Loading...

Opis

PIGTAIL SM 9/125, SC/UPC SM G657A 1M

Najważniejsze cechy:

Najważniejsze cechy:

  • Typ światłowodu: jednomodowy
  • Typ złącza: SC/PC
  • Typ włókna światłowodowego: G.657
  • Długość: 1 m
  • Średnica: 0.9 mm

Opis

Pigtaile światłowodowe to odcinki włókien światłowodowych zakończone z jednej strony złączem. Produkowane są standardowo na kablu wewnętrznym o średnicy 0.9mm lub 2.0mm. Służą do zakańczania włókien światłowodowych kabli liniowych w przełącznicach światłowodowych, gniazdach abonenckich oraz skrzynkach z polami komutacyjnymi.

Opis

Właściwości

  • Niska tłumienność, wysoka reflaktancja
  • Standardy polerowania: PC
  • Kable LSOH
  • Ceramiczna ferrula złączy
  • Zgodność z normami ZN-O5 TP SA-044, ZN-96 TP SA-07,PN-EN 61754-18(U), PN-EN50377-9-1, PN-EN 50377-9-2 (U), IEC 61754

Informacje dodatkowe

Waga 0,1000 kg

Marka

CONNLINK

22 opinie dla PIGTAIL SM 9/125, SC/UPC SM G657A 1,5M

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PIGTAIL SM 9/125, SC/UPC SM G657A 1,5M”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *