Loading...

Tłumik Optyczny SC/APC 1310/1550nm 5dB

147,34 

Brak w magazynie

Loading...

Opis

Brak opisu.

Marka

TELEVES

Informacje dodatkowe

Waga 0,0100 kg

22 opinie dla Tłumik Optyczny SC/APC 1310/1550nm 5dB

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Tłumik Optyczny SC/APC 1310/1550nm 5dB”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *